Nakvišų aliejus Daugiau...
Ieškote nakvišų aliejaus maisto papildų? Nakvišų aliejus moterims padės palaikyti normalią savijautą menstruacijų metu bei optimalią širdies ir kraujagyslių veiklą, gerins odos, plaukų ir nagų struktūrą, suteiks daugiau žvalumo ir energijos. Nakvišų aliejus, papildytas vitaminu E, padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos. Būkite stiprios, žvalios ir sveikos! Didelis nakvišų aliejaus pasirinkimas, prieinama kaina ir greitas pristatymas – kaip tik Jums!
Nakvišų aliejus: kokia jo nauda?
Nakvišų aliejus yra tirštas, švelnaus kvapo aliejus. Jame yra polinesočiųjų riebalų rūgščių ir mononesočiųjų riebalų rūgščių, vitamino E. Nakvišų aliejus naudojamas odos priežiūrai, taip pat ir gali būti vartojamas ir iš vidaus. „MANO vaistinėje“ siūlomas nakvišų aliejus kapsulėmis, taip pat nakvišų ir agurklių aliejus, papildytas vitaminu E, pastarasis vitaminas padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos.
Nakviša yra augalas, kilęs iš Šiaurės ir Pietų Amerikos, taip pat jis auga ir Europoje bei dalyje Azijos. Vietiniai Amerikos gyventojai iš nakvišos augalo gamindavo kompresus nuo sumušimų ir žaizdų, lapų sultis naudojo kaip priemonę nuo uždegimo. Septynioliktame amžiuje nakvišų aliejus tapo populiarus Europoje kaip liaudies medicinos priemonė. Nakvišų aliejus menopauzės metu vartojamas ir šiandien. Šis aliejus padeda palaikyti hormonų balansą, gerą odos būklę. Kai kurie tyrimai rodo, kad nakvišų aliejus moterims gali sumažinti PMS ir menopauzės simptomus.
Kaip sumažinti PMS simptomus?
Priešmenstruacinis sindromas (PMS) vargina nemažą dalį moterų, jis pasireiškia likus maždaug savaitei iki menstruacijų (laikas gali svyruoti). Moteris kamuoja varginantys skausmai, nuotaikų kaita, nerimas, pablogėjusi miego kokybė, taip pat tam tikri fiziniai simptomai (raumenų skausmas, krūtinės skausmai ir pan.) PMS gali pabloginti kasdieninį gyvenimą, santykius su artimaisiais. Ekspertai tvirtina, kad šis sindromas atsiranda kūnui reaguojant į pasikeitusius hormonų estrogeno ir progesterono lygius. Šių hormonų kiekis nuolat kinta viso ciklo metu, tačiau staiga jų sumažėja po ovuliacijos, o tai gali sukelti nerimą, nuotaikos pokyčius. PMS simptomus gali sustiprinti tam tikri žalingi gyvenimo įpročiai: rūkymas, didelio kiekio cukraus vartojimas, netinkami miego įpročiai, mažas fizinis aktyvumas. PMDS (priešmenstruacinis disforinis sutrikimas) – tai sunkesnė PMS forma, kuomet jaučiami depresijos, nerimo požymiai, kyla net suicidinės mintys, panikos atakos. Esant PMS ir PMDS, svarbu didinti fizinį aktyvumą, mažinti kofeino suvartojimą, apriboti alkoholio vartojimą. Į mitybos racioną siūloma įtraukti kalcio, magnio, vitamino B6 turinčių produktų. Nakvišų aliejus taip pat kartais vartojamas esant PMS simptomams. Maisto papildas nėra maisto pakaitalas, svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.