Oftidor akių lašai, 20 mg / ml, 5 ml, N1
Oftidor akių lašai, 20 mg / ml, 5 ml, N1
-
Prekės kodas:
96388
.
Gamintojas: PharmaSwiss
Vaisto grupė: Receptinis
-
Elektroninėje vaistinėje nurodytos akcijos ir nuolaidos taikomos perkant internetu
-
Dažniausiai užduodami klausimai (D.U.K)
Vaistinių prepraratų paieška VVKT svetainėje.
Pranešimo apie nepageidaujamą reakciją forma.
Svarbi informacija įsigyjantiems vaistinius preparatus.
Jeigu įtariate, kad jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Resublikos sveikatos aspaugos ministerijos el. paštu arba kitais būtais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt
Oftidor akių lašai pavargusioms ir sausoms akims, 20 mg / ml, 5 ml, N1
Kiekviename tirpalo ml yra 22,26 mg dorzolamido hidrochlorido, atitinkančio 20 mg dorzolamido.
Pagalbinė medžiaga: benzalkonio chloridas 0,075 mg /ml.
Skaidrus, bespalvis, šiek tiek klampus vandeninis tirpalas.
pH: 5,3 – 5,7; osmoliariškumas: 270 - 300 mosmol/kg.
Kam vartojami akių lašai Oftidor?
OFTIDOR vartojama toliau išvardytomis ligomis sergančių pacientų padidėjusiam akispūdžiui mažinti, papildant gydymą beta adrenoblokatoriais arba monoterapijai, jei gydymas vien beta adrenoblokatoriais neveiksmingas arba beta adrenoblokatorių vartoti negalima.
• Akies hipertenzija.
• Atvirojo kampo glaukoma.
• Pseudoeksfoliacinė glaukoma.
Oftidor dozavimas ir vartojimo metodas
Monoterapijos atveju į pažeistos (-ų) akies (-ių) junginės maišelį reikia tris kartus per parą lašinti po vieną lašą.
- Jei dorzolamido vartojama karu su oftalmologiniais beta adrenoblokatorių preparatais, į pažeistos (-ų) akies (-ių) junginės maišelį reikia du kartus per parą lašinti po vieną lašą.
- Jei dorzolamido pradedama vartoti vietoj kito oftalmologinio antiglaukominio preparato, šio vartojimas nutraukiamas pavartojus reikiamą dozę, o kitą dieną pradedama vartoti dorzolamido.
- Jeigu gydoma daugiau nei vienu lokaliai vartojamu oftalmologiniu preparatu, tarp jų vartojimo turi praeiti ne mažiau kaip dešimt minučių.
- Pacientui būtina nurodyti prieš vaistinio preparato vartojimą nusiplauti rankas ir neliesti talpyklės galiuku akies ar aplinkinių objektų.
Pacientus reikia įspėti, kad oftalmologiniai tirpalai, su kuriais elgiamasi netinkamai, gali užsiteršti įprastas infekcines akių ligas sukeliančiomis bakterijomis. Jeigu vartojama užterštų tirpalų, galima sunki akių pažaida ir regos sutrikimas.
Oftidor vartojimo instrukcijos
1.Nusiplauti rankas ir atsisėsti ar atsistoti patogioje padėtyje.
2.Nuo buteliuko nuimti išorinį apsauginį dangtelį.
3.Piršto galiuku švelniai patraukti žemyn apatinį voką.
4.Buteliuko galiuką priartinti prie akies, tačiau jos nepaliesti. Atsargiai spausti buteliuką tol, kol į akį įkris vienas lašas. Buteliuko negalima spausti per stipriai, nes į akį gali įkristi daugiau nei vienas lašas.
5.Paleisti voką.
6.Pažeistos akies kampą pirštu prispausti prie nosies. Užsimerkus laikyti 1 minutę. Tokiu atveju lašas nebus absorbuotas į organizmą. Jei gydytojas nurodė, tą pačią procedūrą pakartoti į kitą akį. Jei lašas nepatenka į akį, lašinti dar vieną.
7.Uždaryti buteliuką.
Vartojimas vaikams
Klinikinių duomenų apie dorzolamido vartojimą vaikams tris kartus per parą yra nedaug (informacija apie dozavimą vaikams pateikta 5.1 skyriuje).
Kontraindikacijos
Padidėjęs jautrumas veikliajai arba bet kuriai pagalbinei medžiagai.
Dorzolamido poveikis netirtas pacientams, kuriems yra sunkus inkstų funkcijos sutrikimas (kreatinino klirensas <30 ml/min) ar hiperchloreminė acidozė. Dorzolamido tokiems ligoniams vartoti negalima, kadangi dorzolamidas ir jo metabolitai išsiskiria daugiausia pro inkstus.
Specialūs įspėjimai ir atsargumo priemonės
Dorzolamido tyrimų su ligoniais, kurių kepenų funkcija sutrikusi, neatlikta, todėl tokius pacientus šiuo vaistiniu preparatu reikia gydyti atsargiai.
Pacientus, ištiktus uždarojo kampo glaukomos priepuolio, būtina gydyti ne tik akispūdį mažinančiais oftalmologiniais preparatais, bet ir kitais būdais. Dorzolamido poveikis ligoniams, ištiktiems uždarojo kampo glaukomos priepuolio, netirtas.
Dorzolamido struktūroje yra sulfonamido grupė, kuri yra ir sulfonamidų preparatuose, todėl net ir lokalaus vartojimo atveju pasireiškia sisteminė absorbcija. Dėl šios priežasties lokalaus vartojimo atveju gali pasireikšti tam tikro tipo nepageidaujamų sulfonamidų sukeliamų reakcijų, įskaitant sunkias reakcijas, pvz., Stevens-Johnson‘o sindromą ir toksinę epidermio nekrolizę. Jei atsiranda sunkių padidėjusio jautrumo reakcijų, šio vaistinio preparato vartojimą būtina nutraukti.
Gydymas geriamaisiais karboanhidrazės inhibitoriais buvo susijęs su šlapimo takų akmenligės, kurią sukėlė rūgščių ir šarmų pusiausvyros sutrikimas, atvejais, ypač ligoniams, jau sirgusiems inkstų akmenlige. Nors vartojant dorzolamido rūgščių ir šarmų pusiausvyros sutrikimo atvejų nebuvo, nedažnai atsirado šlapimo takų akmenligė. Dorzolamidas yra lokalaus poveikio karboanhidrazės inhibitorius, absorbuojamas į sisteminę kraujotaką, todėl ligoniams, sirgusiems inkstų akmenlige, šlapimo takų akmenligės rizika gydymo dorzolamidu laikotarpiu gali padidėti.
Jei pasireiškia alerginė reakcija (pvz., konjunktyvitas ir vokų reakcija), reikia apsvarstyti gydymo nutraukimą.
Geriamųjų karboanhidrazės inhibitorių ir dorzolamido vartojantiems pacientams gali pasireikšti adityvus sisteminis karboanhidrazės slopinimo poveikis. Geriamųjų karboanhidrazės inhibitorių ir dorzolamido kartu vartoti nerekomenduojama.
Pacientams, kuriems jau buvo lėtinių ragenos defektų ir (arba) atlikta intraokulinė operacija, OFTIDOR vartojimo metu buvo ragenos pabrinkimo ir negrįžtamos ragenos dekompensacijos atvejų. Tokiems pacientams lokalaus poveikio dorzolamido reikia vartoti atsargiai.
Gauta pranešimų apie gyslainės atšoką kartu su akių hipotenzija po filtruojamųjų operacijų akies skysčio gamybą slopinančių preparatų vartojusiems pacientams.
OFTIDOR 20 mg/ml akių lašų, tirpalo sudėtyje yra benzalkonio chlorido.
Gali sudirginti akis. Turi nepatekti ant minkštųjų kontaktinių lęšių. Prieš vartojimą kontaktinius lęšius reikia išimti (vėl juos galima įdėti ne anksčiau kaip po 15 min.). Keičia minkštųjų kontaktinių lęšių spalvą.
Vaikai
Dorzolamido vartojimas netirtas pacientams, jaunesniems nei 36-os nėštumo savaitės ir naujagimiams iki vienos savaitės amžiaus. Pacientai, kurių inkstų kanalėliai yra nesubrendę ir toks sutrikimas yra reikšmingas, dorzolamidu galima gydyti tik kruopščiai įvertinus naudos ir pavojaus santykį, kadangi gali pasireikšti metabolinė acidozė.
Sąveika su kitais vaistiniais preparatais ir kitokia sąveika
Specifinių vaistinių preparatų sąveikos tyrimų su dorzolamidu neatlikta.
Klinikinių tyrimų metu dorzolamido vartojant su oftalmologiniais timololio tirpalais, oftalmologiniais betaksololio tirpalais ir sisteminio poveikio preparatais, įskaitant AKF inhibitorius, kalcio kanalų blokatorius, diuretikus, nesteroidinius vaistinius preparatus nuo uždegimo (įskaitant aspiriną) ir hormonus (pvz., estrogeną, insuliną, tiroksiną), nepageidaujamos sąveikos neatsirado.
Glaukomos gydymas kartu su miotikais ir adrenerginių receptorių agonistais iki galo neištirtas.
Nėštumo ir žindymo laikotarpis
Vartojimas nėštumo laikotarpiu. Dorzolamido nėščioms moterims vartoti negalima. Reikiamų klinikinių duomenų apie nėščių moterų gydymą nėra. Triušiams dorzolamidas sukėlė teratogeninį poveikį, skiriant toksinį poveikį vaikingoms patelėms sukeliančias dozes (žr. 5.3 skyrių).
Vartojimas žindymo laikotarpiu. Ar dorzolamido patenka į moters pieną, nežinoma. Pastebėta, kad sulėtėja žindančių žiurkiukų kūno svorio didėjimas. Jei būtina gydyti dorzolamidu, žindymas nerekomenduojamas.
Poveikis gebėjimui vairuoti ir valdyti mechanizmus
Poveikio gebėjimui vairuoti ir valdyti mechanizmus tyrimų neatlikta. Galimas nepageidaujamas poveikis, pvz., svaigulys ar regos sutrikimas, gali sutrikdyti gebėjimą vairuoti ir valdyti mechanizmus.
Nepageidaujamas poveikis
OFTIDOR poveikis buvo įvertintas kontroliuotų ir nekontroliuotų klinikinių tyrimų, kuriuose dalyvavo daugiau kaip 1400 žmonių, metu. Ilgalaikių tyrimų metu 1108 pacientai buvo gydyti vien OFTIDOR arba šiuo preparatu ir beta adrenoreceptorių blokatoriaus oftalmologiniu preparatu; dažniausia gydymo OFTIDOR nutraukimo priežastis (maždaug 3%) buvo su vaistiniu preparatu susijęs nepageidaujamas poveikis akims, dažniausiai konjunktyvitas ir vokų reakcijos.
Klinikinių tyrimų metu bei po vaistinio preparato pasirodymo rinkoje pranešta apie toliau išvardytas nepageidaujamas reakcijas.
Toliau pateiktas nepageidaujamų reakcijų atvejų suskirstymas pagal atsiradimo dažnį.
Labai dažni: ≥ 1/10
Dažni: nuo ≥ 1/100 iki < 1/10
Nedažni: nuo ≥ 1/1 000 iki < 1/100
Reti: nuo ≥1/10 000 iki <1/1 000
Nervų sistemos ir psichikos sutrikimai
Dažni: galvos skausmas.
Reti: svaigulys, parestezija.
Akių sutrikimai
Labai dažni: akių deginimas ir dilgčiojimas.
Dažni: paviršinis taškinis keratitas, ašarojimas, konjunktyvitas, vokų uždegimas, akių niežėjimas, vokų dirginimas, neryškus matomas vaizdas.
Nedažni: iridociklitas.
Reti: dirginimas, įskaitant paraudimą, skausmą, vokų traiškanojimas, laikina miopija (išnykstanti nutraukus gydymą), ragenos edema, akių hipotonija, gyslainės atšoka po filtruojačių operacijų.
Kvėpavimo sistemos, krūtinės ląstos ir tarpuplaučio sutrikimai
Reti: kraujavimas iš nosies.
Virškinimo trakto sutrikimai
Dažni: pykinimas, kartaus skonio pojūtis.
Reti: gerklės dirginimas, burnos džiūvimas.
Odos ir poodinio audinio sutrikimai
Reti: kontaktinis dermatitas, Stevens-Johnson‘o sindromas, toksinė epidermio nekrolizė.
Inkstų sutrikimai
Reti: šlapimo takų akmenligė.
Bendrieji sutrikimai ir vartojimo vietos pažeidimai
Dažni: astenija ar nuovargis.
Reti: padidėjęs jautrumas, lokalių reakcijų požymiai ir simptomai (vokų reakcijos) ir sisteminės alerginės reakcijos, įskaitant angioneurozinę edemą, dilgėlinę ir niežėjimą, išbėrimą, dusulį ir (retai) bronchų spazmą.
Laboratoriniai tyrimai. Dorzolamidas kliniškai svarbių elektrolitų pusiausvyros sutrikimų nesukelia.
Perdozavimas
Duomenų apie dorzolamido hidrochlorido perdozavimą (atsitiktinį arba tyčinį nurijimą) yra nedaug.
Simptomai
Preparato išgėrus, atsirado somnolencija, o pavartojus lokaliai - pykinimas, svaigulys, galvos skausmas, nuovargis, nenormalūs sapnai ir rijimo sutrikimas.
Gydymas
Gydymas turi būti simptominis ir palaikomasis. Gali sutrikti elektrolitų pusiausvyra, atsirasti acidozė bei pasireikšti poveikis centrinei nervų sistemai. Būtina nustatinėti elektrolitų (ypač kalio) koncentraciją serume ir tirti kraujo pH.
Oftidor farmakodinaminės savybės
Farmakoterapinė grupė –preparatai nuo glaukomos ir miozę sukeliantys preparatai, karboanhidrazės inhibitoriai, dorzolamidas, ATC kodas – S01E C03
Veikimo mechanizmas
Karboanhidrazė (KA) yra fermentas, randamas daugelyje audinių, taip pat ir akyje. Žmogaus organizme yra keletas karboanhidrazės izofermentų, aktyviausia forma yra karboanhidrazė II (KA-II), kurios daugiausia aptinkama eritrocituose, bet yra ir kituose audiniuose. Kai slopinama akies krumplyno ataugų karboanhidrazė, mažėja akies skysčio sekrecija. Dėl to sumažėja akispūdis.
OFTIDOR yra dorzolamido hidrochlorido, t. y. stipraus žmogaus organizmo karboanhidrazės II inhibitoriaus. Lokaliai vartojamas dorzolamidas mažina su glaukoma susijusį ar nesusijusį padidėjusį akispūdį. Padidėjęs akispūdis yra svarbiausias regos nervo pažeidimo ir akipločio sumažėjimo rizikos veiksnys. Dorzolamidas nesukelia vyzdžio konstrikcijos ir mažina akispūdį nesukeldamas nepageidaujamo poveikio, pvz., vištakumo ir akomodacijos spazmo. Dorzolamido poveikis širdies susitraukimų dažniui ir kraujospūdžiui būna minimalus arba jo neatsiranda visai.
Lokaliai vartojami beta adrenoblokatoriai taip pat mažina akispūdį, mažindami akies skysčio gamybą, tačiau kitu būdu. Tyrimai parodė, kad kartu su lokaliai vartojamu beta adrenoblokatorumi pradėjus vartoti dorzolamido, pasireiškia adityvus akispūdžio sumažėjimas. Šie duomenys atitinka žinomą adityvų poveikį kartu vartojant beta adrenoblokatorių ir geriamųjų karboanhidrazės inhibitorių.
Suaugę pacientai
Iki vienerių metų trukusių didelių klinikinių tyrimų, kuriuose dalyvavo glaukoma arba akių hipertenzija sergantys pacientai, metu įrodytas tris kartus per parą vartojamo vien dorzolamido (pradinis akispūdis 23mm Hg) arba du kartus per parą vartojamo kartu su oftalmologiniu beta adrenoblokatoriaus preparatu (pradinis akispūdis 22mm Hg) veiksmingumas. Vartojant vien dorzolamido ar kombinuotojo gydymo atveju akispūdį mažinantis poveikis tęsėsi visą parą ir išliko ilgalaikio vartojimo metu. Ilgai vartoto vien dorzolamido veiksmingumas buvo panašus kaip betaksololio ir šiek tiek silpnesnis negu timololio. Kartu su oftalmologiniu beta adrenoblokatoriaus preparatu vartojamas dorzolamidas akispūdį papildomai mažino panašiai kaip 4 kartus per parą vartojamas 2% pilokarpinas.
Vaikai
Atliktas trijų mėnesių trukmės, dvigubai koduotas, daugiacentris klinikinis tyrimas su aktyvaus gydymo kontroline grupe. Tyrime dalyvavo 184 (iš jų 122 vartojo dorzolamido) vienos savaitės - 6 metų amžiaus vaikai, kurie sirgo glaukoma arba kurių akispūdis buvo padidėjęs (pradinis akispūdis >22mm Hg). Tyrimu siekta įvertinti dorzolamido 2% akių lašų, tirpalo, vartojamo lokaliai tris kartus per parą, saugumą. Maždaug pusei abiejų gydymo grupių pacientų buvo diagnozuota įgimta glaukoma. Kitos dažnos ligos buvo Sturge-Weber sindromas, rainelės ir ragenos mezenchiminė dizgenezė, afakija. Toliau esančioje lentelėje pateiktas pacientų pasiskirstymas pagal amžių ir gydymą monoterapijos fazėje.
Dorzolamidas 20 mg/ml Timololis
Amžiaus kohorta: < 2 metai n=56
Amžiaus grupė: 1-23 mėnesiai Timololis GS 0,25% n=27
Amžiaus grupė: 0,25-22 mėnesiai
Amžius kohorta: ≥ 2 - < 6 metai n=66
Amžiaus grupė: 2-6 metai Timololis 0,5% n=35
Amžiaus grupė: 2-6 metai
Abiejose amžiaus kohortose maždaug 70 pacientų buvo gydyti mažiausiai 61 dieną ir maždaug 50 pacientų - 81-100 dienų.
Jei akispūdis vien dorzolamidu ar timololio gelį sudarančiu tirpalu buvo kontroliuojamas nepakankamai, gydymas buvo atkoduotas ir keičiamas: 30 pacientų, <2 metų amžiaus, vartojo 0,25% timololio gelį sudarančio tirpalo kartu su 2 % dorzolamidu tris kartus per parą; 30 pacientų, ≥2 metų amžiaus, vartojo 2% dorzolomido ir 0,5% timolio fiksuotos dozės preparato du kartus per parą.
Apskritai tyrimo metu papildomų su vaikų gydymo saugumu susijusių reikšmingų duomenų negauta: maždaug 26% (20% dorzolamido monoterapijos grupės ligonių) vaikų atsirado su vaistiniu preparatu susijusių nepageidaujamų reiškinių (didžioji dalis iš jų buvo lokalūs, nesunkūs su akimis susiję sutrikimai, tokie kaip akies deginimas ir dilgčiojimas, injekcija ir akies skausmas). Nedidelei daliai ligonių (<4%) atsirado ragenos edema ar neryškus matomas vaizdas. Lokalių reakcijų dažnis buvo panašus į dažnį lyginamojoje grupėje. Po preparato pasirodymo rinkoje, jauniems pacientams (ypač kurių inkstai buvo nesubrendę ar inkstų funkcija sutrikusi) buvo metabolinės acidozės atvejų.
Tyrimų su vaikais veiksmingumo rezultatai rodo, kad vidutinis akispūdžio sumažėjimas dorzolamido vartojusiems ligoniams buvo panašus į nustatytą timololiu gydytiems pacientams (skaitine išraiška timololio grupėje akispūdis sumažėjo šiek tiek daugiau nei dorzolamido grupėje).
Ilgalaikių (>12 savaičių) veiksmingumo tyrimų neatlikta.
Oftidor farmakokinetinės savybės
Priešingai nei geriamieji karboanhidrazės inhibitoriai, lokaliai vartojamas dorzolamido hidrochloridas sukelia tiesioginį poveikį akiai, todėl reikalingos gerokai mažesnės dozės ir sisteminė ekspozicija būna mažesnė. Klinikinių tyrimų metu kartu su akispūdžio sumažėjimu šarmų ir rūgščių ar elektrolitų pusiausvyra nesutrikdavo (toks poveikis pasireiškia vartojant geriamųjų karboanhidrazės inhibitorių).
Lokaliai pavartoto dorzolamido patenka į sisteminę kraujotaką. Siekiant įvertinti lokaliai pavartoto preparato sukeliamą sisteminį karboanhidrazės slopinimą, buvo tiriama veikliosios medžiagos ir metabolito koncentracija eritrocituose bei plazmoje ir karboanhidrazės slopinimas eritrocituose. Ilgai vartojamas dorzolamidas kaupiasi eritrocituose, nes selektyviai jungiasi su karboanhidraze II, o laisvos aktyviosios medžiagos koncentracija plazmoje būna labai maža. Iš pirminės veikliosios medžiagos susidaro N-desetil metabolitas, karboanhidrazę II slopinantis silpniau negu pirminė veiklioji medžiaga, tačiau slopinantis ir mažiau aktyvų izofermentą (karboanhidrazę I). Metabolito taip pat kaupiasi eritrocituose, kur jo daugiausia būna susijungusio su karboanhidraze I. Dorzolamidas su plazmos baltymais jungiasi vidutiniškai (apie 33%). Dorzolamidas daugiausia išskiriamas per inkstus nepakitusiu pavidalu, metabolitas irgi išskiriamas su šlapimu. Preparato vartojimą nutraukus, dorzolamido išsiskyrimas iš eritrocitų būna nelinijinis: veikliosios medžiagos koncentracija iš pradžių mažėja labai greitai, vėliau eina lėtesnės eliminacijos fazė, kai pusinės eliminacijos periodas yra maždaug keturi mėnesiai.
Kai, siekiant simuliuoti didžiausią sisteminį poveikį po ilgalaikio lokalaus vartojimo į akį, buvo pavartota geriamojo dorzolamido, pusiausvyrinė apykaita nusistovėjo po 13 savaičių. Jai nusistovėjus, laisvos veikliosios medžiagos ar metabolito plazmoje beveik nebuvo, karboanhidrazė eritrocituose buvo slopinama mažiau, negu reikėtų, siekiant, kad pasireikštų farmakologinis poveikis inkstų funkcijai ar kvėpavimui. Panašūs farmakokinetikos parametrai nustatyti ir dorzolamido ilgai vartojant lokaliai.
Nors kai kuriems senyviems ligoniams, kurių inkstų funkcija buvo sutrikusi (kreatinino klirensas 30-60 ml/min), metabolito koncentracija eritrocituose buvo didesnė, tačiau reikšmingo karboanhidrazės slopinimo ar kliniškai reikšmingo sisteminio šalutinio poveikio tai nesukėlė.
Ikiklinikinių saugumo tyrimų duomenys
Tiriant gyvūnus, kuriems dorzolamido hidrochlorido buvo girdoma, gauti duomenys buvo susiję su sisteminio karboanhidrazės slopinimo farmakologiniu poveikiu. Tam tikras poveikis buvo būdingas rūšiai ir (arba) sukeltas metabolinės acidozės. Triušių patelėms toksinės dorzolamido dozės sukėlė metabolinę acidozę ir stuburo slankstelių sklaidos defektų.
Klinikinių tyrimų metu pacientams sisteminį karboanhidrazės slopinimą rodančių metabolinės acidozės požymių arba elektrolitų koncentracijos serume pokyčių neatsirado. Vadinasi, ligoniams, vartojantiems gydomąsias dorzolamido dozes, tyrimų su gyvūnais metu pastebėto poveikio pasireiškimas nėra tikėtinas.
Pagalbinių medžiagų sąrašas
Benzalkonio chloridas
Hidroksietilceliuliozė
Manitolis (E421)
Citrinų rūgštis monohidratas
Natrio hidroksidas
Išgrynintas vanduo
Tinkamumo laikas 2 metai.
Po pirmojo buteliuko atidarymo tirpalo tinkamumo laikas yra 1 mėnuo.
Specialios laikymo sąlygos
Buteliuką laikyti išorinėje dėžutėje, kad preparatas būtų apsaugotas nuo šviesos.
Šiam vaistiniam preparatui specialių temperatūrinių laikymo sąlygų nereikia.
Oftidor pakuotė ir jos turinys
Permatomas MTPE buteliukas su permatomu MTPE lašintuvu ir baltu užsukamu DTPE/MTPE dangteliu.
Pakuotės dydžiai:
1 x 5 ml akių lašų
3 x 5 ml akių lašų
6 x 5 ml akių lašų
Gali būti tiekiamos ne visų dydžių pakuotės.
OFTIDOR RINKODAROS TEISĖS TURĖTOJAS
PharmaSwiss Česká republika s.r.o.
Jankovcova 1569/2c
170 00 Prague 7
Čekija