Tvarsliava, pleistrai Daugiau...
Ieškote tvarsliavos priemonių? Tvarsčiai, marlės, pleistrai, vata, vaistinėlės ir kita tvarsliava leis tinkamai pasirūpinti savo ir kitų sveikata. Dermatologų patikrintos priemonės nedirgina ir nealergizuoja odos, tinka naudoti esant sužeidimams, patempimams, raumenų, sausgyslių ir sąnarių skausmams. Lengvai tvirtinama tvarsliava tinka naudoti tiek gydymo įstaigose, tiek namų sąlygomis. Didelis tvarsliavos pasirinkimas, gera kaina ir greitas pristatymas – kaip tik Jums!
Šiuo metu perkamiausios prekės
Tvarsliava ir pleistrai - visiems atvejams
Traumos ar nedideli odos sužeidimai, nubrozdinimai pasitaiko gana dažnai tiek vaikams, tiek suaugusiems, todėl pravartu pasirūpinti tvarsliava. Pleistrai, marlės, vata, tvarsčiai po operacijos, chirurginiai sterilūs pleistrai ir kitos priemonės turėtų atsidurti jūsų namų vaistinėlėje. Rekomenduojama vaistinėlę periodiškai peržiūrėti, o esant reikalui ir papildyti. Pleistrai ir kita tvarsliava turi būti nepažeistose pakuotėse, tvarkingai laikomi, sterilūs. Naudokite priemones taip, kaip rekomenduojama, kad išvengtumėte infekcijų ir kitų galimų pažeidimų. „MANO vaistinėje“ rasite viską, ko gali prireikti kasdieniniams sužeidimams, taip pat po operacijų, traumų.
Kaip pasirūpinti nubrozdinimu?
Nepriklausomai nuo nubrozdinimo lygio, pirmiausia turite užkirsti kelią infekcijos atsiradimui. Nusiplaukite rankas, po to vėsiu vandeniu nuvalykite ar nuplaukite pažeistą vietą, nusausinkite švariu audeklu ir dezinfekuokite antiseptiniu skysčiu. Jeigu ant žaizdos pateko nešvarumų, šukių ar akmenukų – svetimkūnius pašalinkite. Jeigu nubrozdinimas kraujuoja, jį nuplovus ir dezinfekavus, uždėkite tvarstį ar pleistrą. Rekomenduojama tvarstį ar pleistrą keisti mažiausiai kartą per dieną, o jei šis sušlapo – ir dažniau. Apžiūrėkite žaizdą: jei ji patino, paraudo, oda karšta, pasimatė pūlingų išskyrų, jaučiate stiprų skausmą, kreipkitės į sveikatos priežiūros įstaigą, kad žaizdą apžiūrėtų gydytojas. Nedideli nubrozdinimai sugyja per 7–10 dienų. Kai susiformuoja šašas, jo nekrapštykite - laikui atėjus, jis pats nukris.
Pleistrų įvairovė: ką būtina žinoti?
Pleistrai vaikams uždengia ir apsaugo nedideles žaizdas, juos lengva užklijuoti ir pašalinti, todėl nesukeliamas diskomfortas. Vaikams skirti pleistrai paprastai yra spalvoti, su mėgstamais vaikų herojais, todėl mažyliai neatsisako jų naudoti. Šią priemonę keiskite kasdien arba sušlapus.
Sterilūs pleistrai (chirurginiai pleistrai) apsaugo žaizdą, tinka jų perrišimui, esant įpjovimams, nubrozdinimams. Sterilius pleistrus paprasta uždėti ir nuimti. Kaip dažnai pleistrus reikia keisti, priklauso nuo žaizdos tipo.
Lipnūs tvarsčiai yra skirti lėtinėms, ūmioms ir trauminėms žaizdoms, nudegimams, siūlėms. Jie skatina sveikų audinių formavimąsi, mažina skausmą. Švelnūs, prie odos gerai prisitaikantys tvarsčiai turi būti keičiami pagal poreikį.
Silikoniniai tvarsčiai – vidutiniškai šlapiuojančioms žaizdoms, pavyzdžiui, opoms, odos įplyšimams, esant žaizdoms po odos persodinimo. Efektyviai sulaiko skystį. Gali būti ir silikonu padengtų pleistrų, kurie naudojami jautriai odai, gležnai vyresnio amžiaus asmenų ir naujagimių odai.
Vandeniui atsparūs pleistrai tinka visai šeimai, sportininkams. Jų būna įvairių dydžių ir formų, todėl tinka įvairioms nedidelėms žaizdoms.
Kaip pašalinti pleistrą?
Šiuolaikiniai pleistrai lengvai nuimami, pernelyg neprilimpa prie odos, tačiau jeigu visgi pleistras prikibo, jį lengviau nuimsite, jei pamirkysite šiltame vandenyje, kraštelius patepsite kūno kremu, tačiau būkite atsargūs naudodami kvapius kremus - pastarieji gali sudirginti odą. Kai kuriais atvejais gali padėti šaltas kompresas, pridėkite jį prie pleistro ir palaikykite - pašalinsite pleistrą be skausmo.
„MANO vaistinėje“ ne tik tvarsliava ir pleistai, tačiau ir vitaminai moterims, vaikams, vyrams.
Sužinokite daugiau:
Poilsis prie vandens: klaidos gali kainuoti ir gyvybę
Kai saulėtą vasaros dieną išsiruošiame prie vandens telkinių, tikrai negalvojame apie ten mūsų tykančius pavojus.
Laikas gydo žaizdas, o randus ne visada
Paradoksas: randai, kurių taip bijome ir vengiame, yra kūno gijimo proceso dalis.
Sumušimai ir juos lydinčios traumos: svarbiausia – tinkama pirmoji pagalba
Vasaros linksmybės ir pramogos lauke ne tik vaikams, bet ir per daug atsipalaidavusiems suaugusiems...