Dermatologinė kosmetika plaukams Read more
Profesionali dermatologinė kosmetika plaukams: plaukų šampūnai, plaukų kondicionieriai, kaukės, plaukų ampulės ir kita kosmetika, leisianti tinkamai pasirūpinti savo plaukais bei galvos oda. Paprastai dermatologinėje kosmetikoje yra biotino, D-pantenolio, augalinių ekstraktų ir sudedamųjų dalių, kurių koncentracija yra tokia, kokios ir reikia, kad rezultatas būtų efektyvus. Pasirinkite geriausiai jūsų poreikius atsitinkančią kosmetiką. „MANO vaistinėje“ pripažinti dermatologinės kosmetikos gamintojai: VICHY, BIODERMA, BABE, PHARMACERIS ir kiti žinomi bei pasaulyje vertinami prekiniai ženklai.
Dermatologinė kosmetika plaukams
Tinkama plaukų priežiūra leidžia pasirūpinti plaukų grožiu bei galvos odos būkle. Galvos oda kaip ir veido, gali įvairių tipų: riebi, sausa, mišri, jautri ar normali, todėl ją, kaip ir veido ar kūno odą, taip pat reikia prižiūrėti: valyti, drėkinti, maitinti. Tam naudojamos plaukų priežiūros priemonės: šampūnai, šveitikliai, drėkikliai, plaukų balzamai. Seniai žinoma, kad odą veikia įvairūs faktoriai: UV spinduliai, aplinkos tarša, mityba, žalingi įpročiai, kasdieninė priežiūra ir naudojamos priemonės. Jeigu pastebėjote, kad jūsų galvos oda tapo jautri, vargina niežulys, atsirado pleiskanų ar kitų nemalonių simptomų, būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Jis, įvertinę jūsų būklę, paskirs reikiamą gydymą ir priemones. Dermatologinė kosmetika plaukams: šampūnai, balzamai, ampulės yra savo sudėtyse turi veikliųjų medžiagų, kurios gali padėti sprendžiant konkrečias galvos ar plaukų problemas.
Kaip prižiūrėti pleiskanojančią galvos odą?
Pleiskanos gali atsirasti užsikrėtus grybeline infekcija, taip pat dėl saulės poveikio, pernelyg agresyvaus plaukų šukavimo, kuomet pažeidžiama galvos oda, dėvint ankštas kepures, dėl streso, netinkamos mitybos. Atsiradus pleiskanoms, naudojami šampūnai nuo pleiskanų, kurių sudėtyje yra tokių veikliųjų medžiagų kaip seleno sulfidas, cinko piritionas. Šampūnai nuo pleiskanų užtikrina tinkamą galvos odos biologinę pusiausvyrą bei palengvina seborėjinio dermatito simptomus. Galima naudoti ir galvos odos šveitiklį, kuris pašalina nešvarumus ir keratizuotą odos sluoksnį, atkemša plaukų folikulus ir atkuria fiziologinį galvos odos balansą.
Pleiskanos, ar tik sausa, pleiskanojanti oda?
Pleiskanos ir pleiskanojanti oda nėra tas pats, nors ir pasireiškia panašiai: baltos spalvos odos atplaišomis ir jaučiamu galvos odos niežuliu, tačiau abiejų atsiradimo priežastys yra skirtingos. Seborėjinis dermatitas – tai lėtinis seborėjinių odos vietų (veido, plaukuotosios galvos dalies, krūtinės, tarpumentės) uždegimas, o odos išsausėjimas siejamas su drėgmės praradimu. Kai kurie plaukų priežiūros produktai taip pat gali išsausinti galvos odą, todėl priemones reikia rinktis itin kruopščiai, atsižvelgiant į odos tipą. Jeigu odai tiesiog trūksta drėgmės, padės drėkinamosios priemonės, jeigu sausumą sukėlė alergija ar seborėjinis dermatitas reiks imtis papildomų priemonių. Atsiradus pleiskanoms, rekomenduojama pasitarti su dermatologu, kad nustatytumėte tikslią seborėjinio dermatito atsiradimo priežastį ir gydytojas paskirtų priemones.
Find out more:
Saugus elgesys saulėje: nuo blakstienų iki kojų pirštų galiukų
Tad dar sykį apie tai, kas turėtų tapti kasdienės kūno priežiūros rutinos dalimi.
Celiulitas: pavadinimas tas pats – problemos skirtingos
Celiulitu įprasta vadinti tam tikrus odos pakitimus – gumbelius ir įdubimus.
Prakaitas ne tik saugo nuo perkaitimo, bet ir praneša apie ligas
Prakaitas saugo nuo infekcijų, pagreitina žaizdų gijimą, padeda nustatyti įvairias ligas, todėl vis plačiau naudojamas diagnostikai.