Vaistai nuo gerklės skausmo

Vaistai nuo gerklės skausmo suaugusiems ir vaikams. Užtikriname plačias vaistų pasirinkimo galimybes ir gerą kainą. „MANO vaistinė“ – tai kruopščiai atrinktas partnerių tinklas ir kokybiškos farmacinės paslaugos. Patogiai apsipirkite internetu ir savo užsakymą atsiimkite Jums patogiausiu būdu: fizinėje vaistinėje, pašto skyriuje, paštomate ar gaukite tiesiai į namus, pasinaudoję kurjerių tarnyba. Didelis vaistų nuo gerklės skausmo pasirinkimas, prieinama kaina ir greitas pristatymas visoje Lietuvoje – kaip tik Jums!

Read more
Showing items from 1 to 18, total items 18 pcs.
Show on page

Vaistai nuo gerklės skausmo  

Vaistai nuo gerklės skausmo gali būti vartojami vietiniam ryklės gleivinės uždegimui gydyti, esant stomatitui, dantenų ar (ir) ryklės uždegimui ir pan. „MANO vaistinėje“ siūlomi preparatai nuo gerklės skausmo įvairiomis, jums patogiomis formomis: tabletėmis, pastilėmis, milteliais tirpalui. Taip pat galite rinktis jums malonaus ir priimtino skonio su įvairiais priedais: mentoliu, eukaliptu, medumi ir citrina. O kai kurie vaistų sudėtyje yra randamas ir vitaminas C. Vaistai nuo gerklės skausmo vaikams ir suaugusiems turi būti vartojami tik pasitarus su gydytoju ar vaistininku.  

 

Vaistai nuo gerklės skausmo | MANO Vaistinė

 

Gerklės skausmo priežasčių gali būti ne viena 

Dėl gerklės skausmo gali būti sunku valgyti, kalbėti, ryti. Dažnai gerklės skausmą lydi ir kiti simptomai: lengvas kosulys, aukšta temperatūra, galvos skausmas, nuovargis, padidėję limfmazgiai. Apie trečdalį gerklės skausmų sukelia įvairūs rinovirusai, koronavirusai ir adenovirusai. Tokius atveju pakyla temperatūra, jaučiamas silpnumas, atsiranda sloga, kosulys.  Šį erzinantį skausmą paprastai sukelia ir bakterijos. Bakterijų sukelta liga prasideda staiga: jaučiamas silpnumas, sunku ryti, temperatūra pakyla daugiau nei 38 laipsnių, tačiau nepasireiškia kosulys. Tokiu atveju gali būti vartojami vaistai nuo gerklės skausmo.  

Taip pat skausmo atsiradimo priežastimi gali būti prasta patalpų oro kokybė, pelėsis, alergenai, įkvėpti buitinių produktų garai, elektroninės cigaretės. Gerklę gali skaudėti ir dėl žiedadulkių, sauso oro, sužalojimų: perštėjimą pajusite po ilgo šaukimo koncerte, jeigu garsiai kalbėjote ilgą laiką. Skausmas atsiranda ir jei nurijote maisto, galinčio nubraižyti gerklę. Ne visada galite išvengti skausmo, tačiau galite sumažinti riziką jo atsiradimui. Rūpinkitės savo higiena: reguliariai plaukite rankas ir naudokite rankų dezinfekavimo priemones, taip pat dezinfekuokite ir dažnai liečiamus paviršius, durų rankenas. Venkite kontakto su sergančiais peršalimo ligomis, pasirūpinkite savo namų aplinka. Jeigu gerklės skausmas užsitęsia, būtina pasitarti su gydytoju. Kai kuriais atvejais gali būti vartojami vaistai nuo gerklės skausmo.  

 

Jei simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolesnio vaisto vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai.

Reikia!