Antiparazitiniai vaistai Daugiau...
Jus domina antiparazitiniai vaistai? Užtikriname plačias vaistų pasirinkimo galimybes ir visuomet gerą kainą. Mūsų asortimente rasite platų patikimų gamintojų antiparazitinių vaistų pasirinkimą. „MANO vaistinė“ – tai kruopščiai atrinktas partnerių tinklas ir kokybiškos farmacinės paslaugos. Didelis receptinių ir nereceptinių antiparazitinių vaistų pasirinkimas, prieinama kaina ir greitas pristatymas – kaip tik Jums!
KAM SKIRTI ANTIPARAZITINIAI VAISTAI?
Antiparazitiniai vaistai vartojami siekiant gydyti parazitų sukeltas ligas, pašalinti bei palengvinti ligų sukeliamus simptomus. Internetinėje „MANO vaistinėje“ galite rasti įvairių preparatų (geriamųjų suspensijų, plėvele dengtų tablečių), kurie veikia parazitines kirmėles (spalines, askarides, ankilostomas ir kt.), gydo parazitų sukeltas ligas. Rasite ir tepalų su veikliosiomis medžiagomis niežų gydymui bei odos tirpalų, naudojamų galvinių utėlių šalinimui. Į mūsų organizmą patekę parazitai gali sukelti rimtas sveikatos problemas, todėl būtina laiku imtis tinkamo medikamentinio gydymo. Antiparazitiniai vaistai turi būti vartojami tik perskaičius informacinį lapelį. Dėl vaistų vartojimo ir galimo šalutinio poveikio būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku, netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti sveikatai. „MANO vaistinėje“ Jūsų laukia ir maisto papildai bei vitaminai – atraskite tinkamiausius.
KAIP IŠVENGTI PARAZITŲ?
Parazitai į mūsų organizmą patenka per neplautas rankas, užterštą vandenį ir maistą, taip pat jais galima užsikrėsti nuo gyvūnų bei per artimą kontaktą su sergančiuoju (pvz. niežais), galvinės utėlės gali išplisti artimo kontakto (galva į galvą su užsikrėtusiu asmeniu) metu. Siekiant išvengti parazitų, rekomenduojama laikytis higienos normų: reguliariai plauti rankas su muilu ir vandeniu, visuomet itin gerai nuo vaisių ir daržovių nuplauti nešvarumus, nevartoti žalios ar nepakankamai gerai termiškai apdorotos mėsos, ypač laukinių gyvūnų. Ypatingas dėmesys turi būti skiriamas vaikų higienos įpročiams: įsitikinkite, kad vaikai nežaistų šalia gyvūnų išmatų, po žaidimų su augintiniais kruopščiai nusiplautų rankas. Stebėkite, kad vaikų panagės visuomet būtų švarios, laiku nukirpkite nagus. Venkite kontakto su niežais sergančiais asmenimis. Užsikrėtus parazitais, paprastai skiriami nereceptiniai antiparazitiniai vaistai, kurių sudėtyje esančios veikliosios medžiagos padeda gydyti ir malšinti parazitų sukeliamų ligų simptomus.
KOKIE SIMPTOMAI IŠDUODA, KAD GALITE TURĖTI PARAZITŲ?
Mūsų organizme atsiradusios kirmėlės gali sukelti daug nemalonių pojūčių ir sutrikdyti sveikatą, galite jausti kosulį, karščiavimą, neramumą, pilvo skausmus, dažnai skundžiamasi vėmimu. Parazitų turintys asmenys pasižymi suprastėjusiu apetitu. Kad galimai sergate niežais, išduoda stiprus niežulys, ypač varginantis naktį. Dažnai atsiranda ir bėrimas su papulėmis arba pūslelėmis. Niežų erkės sukelia niežulį tarpupirščiuose, pažastyse, pilvo srityje, apatinėje sėdmenų dalyje, pėdose. Utėlių įkandimų vietose taip pat atsiranda niežulys, ypač pakaušio, kaktos ir smilkinių srityse. Parazitų sukeltų ligų gydymui ir parazitų naikinimui skiriami antimikrobiniai ir antiparazitiniai vaistai.
Sužinokite daugiau:
Nepageidaujami žarnyno gyventojai gali pridaryti daug bėdų
Lietuvoje dažniausiai užsikrečiama penkių rūšių kirmėlėmis ir trijų pirmuonimis.
Trijų žingsnių programa, padėsianti palaikyti sklandų žarnyno darbą
Virškinimo sistemos ligos užima 2-3 vietą tarp dažniausių sveikatos sutrikimų. Virškinimo metu maistas yra susmulkinamas ir suskaidomas.
Poilsiaujame prie vandens: įsijautus į maudymosi malonumus kartais „jūra būna iki kelių“, bet iki nelaimės – tik vienas žingsnis
Su maudymusi susijusios ligos ir traumos pasitaiko gana dažnai.